• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Iwona Stysiak

iwona stysiak naoku

Iwona Stysiak

Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych
  • Zawód:
    Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych

Biografia

Pani Iwona ukończyła Optometrię w Warszawie. Ponadto tytuł magistra uzyskała na kierunku Marketing i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie . Tytuł kontaktologa uzyskała w 2023 roku.  W 2021 roku ukończyła 3 etapowy kurs stylisty opraw okularowych Olafa Tabaczyńskiego, z tytułem Master Class. Swoją wiedzę z zakresu optyki zdobyła na wielu kursach branżowych, które mogą Państwo zobaczyć poniżej.

OPTOMETRIA
KONTAKTOLOGIA
OKULARY KORYGUJĄCE KRÓTKOWZROCZNOŚĆ

Moim głównym zainteresowaniem jest optometria. Pracę w gabinecie zaczęłam pod okiem okulisty Łukasza Stysiaka, który wciąż czuwa nad doskonaleniem moich umiejętności. Kontaktologii uczyłam się od najlepszych specjalistów w branży takich jak Tomasz Tokarzewski w Alcon Academy. Potrafię dobierać soczewki kontaktowe sferyczne, multifokalne i toryczne.

Stylistka opraw okularowych

Stylizacji opraw okularowych uczyłam się od znanego w Europie stylisty Olafa Tabaczyńskiego, który opracował autorską metodę doboru oprawy do indywidualnych cech Klienta. Wiem jak dobrać oprawę okularowa aby idealnie pasowała nie tylko do kształtu twarzy, ale również osobowości, sylwetki czy indywidualnej pigmentacji skóry. Kolor oprawy dobieram po uprzednim przeprowadzeniu analizy kolorystycznej Klienta.