• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Okulary progresywne

Okulary progresywne

KLINIKA OKULISTYCZNA NAOKU

OKULARY PROGRESYWNE
NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

Chcesz mieć jedną parę okularów i widzieć w każdej odległości? Masz dosyć żonglowania oprawkami? Chciałbyś nie myśleć o wadzie wzroku i cieszyć się dobrym widzeniem w każdej sytuacji? Dobrze trafiłeś!

OSTRE WIDZENIE W KAŻDEJ ODLEGŁOŚCI

Okulary progresywne przeznaczone są dla osób, które posiadają wadę wzroku do dali i do bliży. Łączą obie wady w jednym szkle i zapewniają wyraźne widzenie w każdej odległości.

ZERO RYZYKA

Producent jest tak pewny swojego produktu, że daje dodatkową 30 dniową gwarancję na przekonanie się do rozwiązania, jakim są okulary progresywne

TYLKO NAJLEPSI PRODUCENCI PROGRESÓW

Dlaczego nasi pacjenci są zadowoleni z okularów progresywnych? Ponieważ wybraliśmy najlepszych producentów soczewek. Współpraca z nimi daje gwarancję sukcesu.

okulary do komputera

OKUARY PROGRESYWNE - DOBÓR

NASZ LEKARZ OKULISTA
SPRAWDZI TWOJĄ WADĘ WZROKU

Podwójna weryfikacja wady wzroku

Sprawdzamy wadę wzroku przed i po rozszerzeniu źrenic w 3 etapach: Komputerowe badanie wzroku, Badanie na foropterze oraz oprawy probiercze.

Szkolenia z okularów progresywnych

Przeszliśmy szereg szkoleń z odpowiedniego doboru okularów progresywnych, dzięki którym jesteśmy wyspecjalizowani w sprzedaży tych szkieł.

Bezpłatny serwis

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, oferujemy bezpłatny serwis w trakcie użytkowania i nigdy nie zostawiamy ich samych w sytuacjach wyjątkowych.

435

sprzedanych progresów

635

opraw okularowych w salonie

43

marki opraw

2400

sprzedanych okularów

OKULARY PROGRESYWNE

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Dobrze dobrane okulary progresywne to przede wszystkim prawidłowo wykonane badanie wzroku. Dokładnie zweryfikowana wada wzroku i weryfikacja chorób oczu wpływających na pogorszenie widzenia to etap, który jest niezwykle istotny. Weryfikacja wady wzroku poprzez 5 etapów:

 • 1. Komputerowe badanie wzroku
 • 2. Badanie na foropterze na zwężonej źrenicy
 • 3. Sprawdzenie dobranej korekcji w oprawach probierczych
 • 4. Rozszerzenie źrenic i pełne badanie okulistyczne
 • 5. Autorefraktometria na szerokiej źrenicy (po porażeniu akomodacji).

Każdy progres wymaga dokładnej weryfikacji pomiarów pacjenta w oprawie. Przykładamy do tego wielką wagę, ponieważ od nich zależy w dużym stopniu jakość widzenia i komfort.

 • U każdego pacjenta wyznaczamy wysokość źrenicy, kąd pantoskopowy, kąt zakrzywienia oprawy oraz odległość soczewki od rogówki
 • Wykorzystujemy najnowsze narzędzia pomiarowe
 • Każdy pracownik salonu przeszedł szereg szkoleń z zakresu pomiarów do okularów progresywnych
 • Jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać soczewki progresywne do stylu życia każdego pacjenta
 • Rozległy wywiad z Klientem pomaga ustalić oczekiwania w zakresie widzenia i dobór odpowiedniej konstrukcji okularów progresywnych
 • Sprawdzając grawerunki na poprzednich soczewkach okularowych, jesteśmy w stanie zweryfikować jaka konstrukcja progresywna została użyta w poprzednich okularach

Nasi producenci soczewek okularowych są tak pewni produktu którym są okulary progresywne, że dają dodatkową gwarancję dobrego widzenia. Pacjent ma 30 dni na użytkowanie produktu, aby przekonać się do rozwiązania i komfortu okularów progresywnych.

 • 30 dni na sprawdzenie produktu i bezpłatną wymianę na 2 pary szkieł do dali i do bliży. W takiej samej kwocie zakupu.
 • Każdy klient pozostaje z nami w stałym kontakcie w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości
 • Bogaty wybór opraw dedykowanych pod okulary progresywne
 • Wszystkie oprawy dostępne w naszym salonie posiadają 2 letnią gwarancję, dzięki czemu możemy domawiać części zamienne i naprawiać oprawy bez konieczności wymiany szkieł na nowe przy uszkodzeniu oprawy.

SZKŁO PROGRESYWNE HOYA BALANSIS HVA 1.50

800
/1 szt.
Konstrukcja progresywna pazująca na technologii Podwójnej Powierzchni, wykonana w technologii FreeForm
Technologia View Xpasion oraz Stable View Enhancer zapewnia uzyskanie szerokich pól widzenia oraz stabilnego obrazu
Soczewka łącząca zaawansowane technologie z przystępną ceną, przeznaczona dla szerokiego grona użytkowników

SZKŁO PROGRESYWNE HOYA LIFESTYLE 4 / 1.50 HVA

1167
/1 szt.
Soczewka wykonana w technologii 3D Binocular Vision redukującej zniekształcenia widzenia, zapewniając stabilne widzenie obuoczne
Technologia View Xpansion zapewnia maksymalną szerokość pół widzenia, na każdą odległość
Soczewka Lifestyle to soczewka jedna z najwyższych konstrukcji producenta HOYA dla wymagających klientów

UMÓW KONSULTACJĘ

Masz wątpliwości? Chcesz wiedzieć więcej o okularach progresywnych? ZAPYTAJ NAS
797 553 780

Łukasz Stysiak - ZnanyLekarz.pl

SZKOLILI NAS NAJLEPSI

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Okulary progresywne to najbardziej zaawansowana technologicznie soczewka, a technologie w branży optycznej zmieniają się co roku. Producenci wciąż ulepszają swoje produkty wprowadzając liczne innowacje. Wkładamy mnóstwo czasu i energii w szkolenia i doskonalenie swojej wiedzy, szkoląc się u najlepszych specjalistów w branży min. progresywnie.com

Każdy nasz pracownik zanim zacznie zajmować się okularami progresywnymi musi przejść przez kilka etapów szkoleń specjalistycznych. Dzięki takiemu podejściu nasza wiedza jest aktualna i dostosowana do zmieniających się warunków rynkowych.

Za jakość obsługi naszych Klientów ręczę osobiście, przykładając do tego największą wagę.

Iwona Stysiak
Właścicielka NAOKU Optyk

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

NASZE DOŚWIADCZENIE
POZNAJ ZESPÓŁ

iwona stysiak naoku
Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych
Pasjonatka optometrii i dyplomowany kontaktolog soczewek kontaktowych oraz stylista opraw okularowych z tytułem Master Class.
Michalina zurawska naoku
Stylista opraw okularowych / Specjalista doboru szkieł optycznych
Stylista opraw okularowych z tytułem Master Class i wyspecjalizowany doradca w zakresie szkieł korekcyjnych. Co najlepiej opisuje Panią Michalinę? Sympatyczna i profesjonalna 🙂
lukasz stysiak naoku clinic
Chirurg okulista
Chirurg okulistyczny z 11 letnim stażem pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym. Specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób oczu.

BAZA WIEDZY

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
ZAJRZYJ NA BLOGA

NACZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ
WIEDZĄ

Zdecydowanie TAK! Istnieje mit w społeczeństwie mówiący o tym, że można nie przyzwyczaić się do progresów. Przyczyną zazwyczaj jest nieodpowiednio dobrana konstrukcja progresu, a nie sam progres.

Istnieje możliwość wykonania soczewki w takiej technologii, która uwzględni duży astygmatyzm i zminimalizuje aberracje z nim związane.

Okulary z widocznym podziałem to okulary bifokalne, które są zupełnie innym produktem. W okularach progresywnych nie widać przejścia między mocami.

Tak, okulary progresywne wymagają adaptacji poprzez wzgląd na specyfikę ich konstrukcji. Istnieją sytuacje w których musimy nauczyć się patrzeć w inny sposób, kierując wzrok prostopadle do obiektu. Na przykład schodząc po schodach musimy mocniej doginać głowę do klatki piersiowej, czy odwracać głowę kiedy patrzymy w boczne lusterka kierując autem. Po kilku dniach wchodzi nam to w nawyk i takie patrzenie staje się dla nas naturalne.