• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Okulary do komputera

Okulary do komputera

KLINIKA OKULISTYCZNA NAOKU

OKULARY DO KOMPUTERA
WYGODA I DOBRE WIDZENIE

Chciałbyś zabezpieczyć swoje oczy przed szkodliwym światłem niebieskim emitowanym przez ekrany? Wystarczy, że zaczniesz nosić okulary z filtrem światła niebieskiego, które blokują jego szkodliwą część. Jeśli dodatkowo masz wadę wzroku możesz zastosować filtr Blue w każdej konstrukcji okularów.

INWESTYCJA W ZDROWIE OCZU

Pandemia spowodowała przeniesienie się aktywności ludzi do świata online i czas spędzany przed ekranami drastycznie wzrósł. Co wydarzyło się w gabinetach okulistycznych i optometrycznych? Nastąpił gwałtowny przyrost wad, szczególnie u dzieci. Przyczyną jest szkodliwe światło niebieskie emitowane przez wszystkie ekrany.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Powłoki Blue blokują tylko tą szkodliwą część światła niebieskiego. Samo światło niebieskie jest nam potrzebne chociażby do regulacji cyklu dobowego. Dlatego wybierając powłokę Blue sprawdzonego producenta, w rezultacie dokonujesz najlepszej inwestycji w swoje zdrowie.

POWŁOKA BLUE DOSTĘPNA DLA KAŻDYCH OKULARÓW

Jeśli nosisz okulary do dali, bliży czy progresywne do każdych możesz dodać powłokę BLUE i zadbać o bezpieczeństwo swoich oczu.

okulary do komputera

OKULARY DO KOMPUTERA

NASZ LEKARZ OKULISTA
SPRAWDZI TWOJĄ WADĘ WZROKU

Podwójna weryfikacja wady wzroku

Sprawdzamy wadę wzroku przed i po rozszerzeniu źrenic w 3 etapach: Komputerowe badanie wzroku, Badanie na foropterze oraz oprawy probiercze.

Tylko sprawdzeni producenci

Przeszliśmy szereg szkoleń z odpowiedniego doboru okularów oraz współpracujemy z najlepszymi firmami optycznymi na rynku. Nie najdziesz u nas azjatyckich podróbek.

Bezpłatny serwis

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, oferujemy bezpłatny serwis w trakcie użytkowania i nigdy nie zostawiamy ich samych w sytuacjach wyjątkowych.

435

sprzedanych progresów

635

opraw okularowych w salonie

43

marki opraw

6400

sprzedanych okularów

OKULARY DO KOMPUTERA

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

Powłoka Blue inaczej powłoka do okularów blokująca światło niebieskie, , w rezultacie lekko różni się od innych powłok. Przeczytaj o czym warto pamiętać wybierając okulary do komputera:

 • Soczewka jest lekko zażółcona, nie rekomendujemy jej dentystom, malarzom, grafikom oraz osobą opierającym się zawodowo o widzenie barw.
 • Odblask soczewki blue jest w kolorze niebieskim.
 • Możesz zobaczyć jak wygląda przykładowa soczewka blue w naszym salonie.
 • Poprawia komfort jazdy autem, ponieważ soczewka redukuje odblaski świetlne.
 • Daje lepszy komfort widzenia przy ciągłym przebywaniu przy sztucznym oświetleniu np. w biurze. Dzięki temu oczy się nie męczą i są bardziej wypoczęte na koniec dnia.
 • Chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim ze wszystkich ekranów.
 • Zazwyczaj w występuje w katalogach z powłoką premium i antyrefleksem najwyższej jakości, biorąc to pod uwagę przedłuży żywotność Twoich okularów.

Dobrze dobrane okulary to przede wszystkim prawidłowo wykonane badanie wzroku. Dokładnie zweryfikowana wada wzroku i weryfikacja chorób oczu wpływających na pogorszenie widzenia to etap, który jest niezwykle istotny. Weryfikacja wady wzroku poprzez 5 etapów:

 • 1. Komputerowe badanie wzroku
 • 2. Badanie na foropterze na zwężonej źrenicy
 • 3. Sprawdzenie dobranej korekcji w oprawach probierczych
 • 4. Rozszerzenie źrenic i pełne badanie okulistyczne
 • 5. Autorefraktometria na szerokiej źrenicy (po porażeniu akomodacji).

Nasi producenci soczewek okularowych są tak pewni jakości swoich produktów, że udzielają 3 letniej gwarancji na soczewki z powłoką BLUE.

HOYA Soczewka Jednoogniskowa BLUECONTROL HVL 1.50

294
/1 szt.
HI-Vision LongLife BlueControl to najwyższa powłoka marki HOYA używana do okularów do komputera.
Okulary do komputera z BLUE zapobiegają powstawaniu objawów zmęczenia tj. suchość oczu, podrażnienie oczu i zmęczenie.
Soczewka zawiera obniżoną transmitację wysokoenergetycznego światła niebieskiego w postaci niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego.
Przedłużona 3 letnia gwarancja.

HOYA Jednoogniskowe TrueForm 1.5 BLUE Recepturowe

365
/1 szt.
TrueForm polega ona na obróbce nożem diamentowym punkt po punkcie powierzchni soczewki. Dzięki temu można wykonać dowolną krzywiznę z każdej strony soczewki.
Dodatkowo TrueForm zapewnia eliminacje błędów obliczeniowych i aberracje występujących w tradycyjnej technologii, a soczewki mogą być optymalizowane dla indywidualnej korekcji i innych parametrów.
Okulary do komputera z soczewką, która zawiera obniżoną transmitację wysokoenergetycznego światła niebieskiego w postaci niebiesko-fioletowego odbicia szczątkowego.

UMÓW KONSULTACJĘ

Masz wątpliwości? Chcesz wiedzieć więcej o okularach do komputera? ZAPYTAJ NAS
797 553 780

Łukasz Stysiak - ZnanyLekarz.pl

SZKOLILI NAS NAJLEPSI

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Soczewki okularowe dziś to bardzo zaawansowane technologicznie produkty, a jak widać technologie w branży optycznej zmieniają się co roku. Producenci wciąż ulepszają swoje produkty wprowadzając liczne innowacje. Wkładamy mnóstwo czasu i energii w szkolenia i doskonalenie swojej wiedzy, szkoląc się u najlepszych specjalistów w branży min. progresywnie.com

Inną kluczową kwestią jest fakt, że każdy nasz pracownik zanim zacznie zajmować się okularami musi przejść przez kilka etapów szkoleń specjalistycznych. W rezultacie nasza wiedza jest aktualna i dostosowana do zmieniających się warunków rynkowych.

Za jakość obsługi naszych Klientów ręczę osobiście, przykładając do tego największą wagę.

Iwona Stysiak
Właścicielka NAOKU Optyk

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

NASZE DOŚWIADCZENIE
POZNAJ ZESPÓŁ

iwona stysiak naoku
Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych
Pasjonatka optometrii i dyplomowany kontaktolog soczewek kontaktowych oraz stylista opraw okularowych z tytułem Master Class.
Michalina zurawska naoku
Stylista opraw okularowych / Specjalista doboru szkieł optycznych
Stylista opraw okularowych z tytułem Master Class i wyspecjalizowany doradca w zakresie szkieł korekcyjnych. Co najlepiej opisuje Panią Michalinę? Sympatyczna i profesjonalna 🙂
lukasz stysiak naoku clinic
Chirurg okulista
Chirurg okulistyczny z 11 letnim stażem pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym. Specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób oczu.

BAZA WIEDZY

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
ZAJRZYJ NA BLOGA

NACZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ
WIEDZĄ

Powłoka BLUE dedykowana przy produkcie jakim są okulary do komputera, nie występuje w najtańszych soczewkach. Możemy zakupić ją tylko wybierając soczewki w powłoce premium.

Astygmatyzm nie ma znaczenia, możemy zastosować tą powłokę do każdej korekcji.

Używanie powłoki Blue jeśli nie mamy żadnej wady wzroku będzie działaniem prewencyjnym i ochronnym. W rezultacie może opóźnić jej pojawienie się.

Wiek użytkownika powłoki BLUE nie ma znaczenia, jedyną rzeczą na jaką zwracamy uwagę jest czas spędzony przed ekranami, jeśli jest większy niż 2h dziennie zalecamy używanie powłoki w okularach do komputera.