• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

OKULARY MAREK LUKSUSOWYCH

OKULARY
PRZECIWSŁONECZNE

Oprawy przeciwsłoneczne wyjątkowych marek takich jak Gucci, Yves Saint Laurent, Guess czy Tom Ford.  Nasi styliści okularowi znajdą dla Ciebie coś wyjątkowego, przyjdź i przekonaj się jaki mamy wybór!

Oryginalne oprawy

Jako jedyni w Radomiu posiadamy licencję na sprzedaż opraw Tom Ford, Gucci czy Yves Saint Laurent. Znajdziesz u nas aktualne kolekcje i modele, na które udzielamy 2 letniej gwarancji producenta, zapewniając serwis i części zamienne.

Barwione szkła korekcyjne

Piękny wygląd w okularach przeciwsłonecznych to nie wszystko. Jeśli masz wadę wzroku, zapewnimy Ci wyraźne widzenie montując barwione szkła korekcyjne, dostępne w każdej konstrukcji od jednoogniskowych po progresywne.

Bezpieczeństwo i jakość szkieł

Okulary kupione na bazarku to barwiony plastik bez właściwości optycznych. U nas znajdziesz wysoko jakościowe szkła barwione zawierające 100% ochrony UVA/UVB oraz precyzyjny montaż pozbawiony naprężeń w soczewce.

okulary przeciwsłoneczne

POMOC STYLISTY OKULAROWEGO

Masz wątpliwości? Chcesz wiedzieć więcej o okularach przeciwsłonecznych?
ZAPYTAJ NAS 797 553 780

OPINIE

CO MYŚLĄ
NASI KLIENCI

Bardzo rzeczowe, profesjonalne zachowanie pana doktora. Świetne podejście do dzieci. Wizyta przebiegała profesjonalnie, pełne...

Katarzyna Stępień

ZnanyLekarz.pl
Na wizytę umówiłam mamę. Miła atmosfera i profesjonalizm od samego wejścia, a potem już tylko lepiej. Zarówno w gabinecie...

Dorota

ZnanyLekarz.pl
Po wielu latach poszukiwian dobrego okulisty wreszcie go znalazlam. Fantastyczny pelen zaangazowania i profesjonalizmu.Do tego bar...

Joanna Woźniak

ZnanyLekarz.pl
Wspaniały specjalista. Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej atmosferze, Pan doktor wyjaśnił szczegółowo moją sytuację, pow...

A.W.

ZnanyLekarz.pl

OKULARY W NAOKU OPTYK RADOM

POZNAJ NASZE
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Zamów szkła barwione i zobacz wyraźnie świat w pełnym słońcu

stylista opraw radom

STYLISTKI OPRAW OKULAROWYCH

DOBÓR OKULARÓW ZE STYLISTĄ OKULAROWYM

Jak idealnie dobrać okulary przeciwsłoneczne? W NAOKU Optyk Radom! Tu możesz skorzystać z pomocy stylisty opraw okularowych. Wszyscy nasi pracownicy zajmujący się doborem opraw w naszym salonie posiadają tytuł Master Class Stylisty Opraw Okularowych, realizowany u stylisty Olafa Tabaczyńskiego. W doborze opraw analizujemy kształt  twarzy, sylwetkę, pigmentację skóry, temperament, styl oraz  proporcje.

Do czego przykładamy największą wagę? Jeśli oprawa będzie idealnie prasowała do twarzy i koloru pigmentacji skóry klienta, ale pominiemy aspekt osobowości i temperamentu, może bardzo szybko przestać się podobać. Istnieje szereg technik, które pomagają nam ocenić typ osobowości klienta i dopasować do niego oprawę.

TEMPERAMENT KLENTA
KOLORYSTYKA OPRAWY
PROPORCJE

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją to najlepsze rozwiązanie na słoneczne dni. Wybierz oprawę, a my zamontujemy w niej barwione szkła korekcyjne

HOYA Jednoogniskowe barwione HVL 1.60

349
/1 szt.
Szkło barwione z korekcją okularową, jednokrotnie odchudzone zapewniające estetyczny wygląd i lekkość.
100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB
Soczewka łącząca zaawansowane technologie z przystępną ceną, przeznaczona dla szerokiego grona użytkowników
Warstwa hydrofobowa, oleofobowa oraz antystatyczna zapewni wysoki komfort czyszczenia, nieosiadanie kurzu oraz szybkie odparowywanie.

HOYA Jednoogniskowe barwione 1.5 UV HVC

132
/1 szt.
Szkło korekcyjne z barwieniem dostępne w 24h
Dostępne 3 kolory barwienia: kasztan, granit i szaro-zielony.
100% ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

NASZE DOŚWIADCZENIE
POZNAJ ZESPÓŁ

iwona stysiak naoku
Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych
Pasjonatka optometrii i dyplomowany kontaktolog soczewek kontaktowych oraz stylista opraw okularowych z tytułem Master Class.
Michalina zurawska naoku
Stylista opraw okularowych / Specjalista doboru szkieł optycznych
Stylista opraw okularowych z tytułem Master Class i wyspecjalizowany doradca w zakresie szkieł korekcyjnych. Co najlepiej opisuje Panią Michalinę? Sympatyczna i profesjonalna 🙂
lukasz stysiak naoku clinic
Chirurg okulista
Chirurg okulistyczny z 11 letnim stażem pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym. Specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób oczu.
Marta stucke optometrysta
Optometrysta / Kontaktolog
Pani Marta przyjeżdża do nas z Warszawy i jest tam cenioną optometrystką i ortoptystką. Jeśli chcesz zbadać wadę wzroku, to będzie dobry wybór.

BAZA WIEDZY

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ
ZAJRZYJ NA BLOGA

NACZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CHĘTNIE DZIELIMY SIĘ
WIEDZĄ

Okulary fotochromowe to okulary, które są przezroczyste w pomieszczeniach i barwią się po wyjściu na słońce. Niestety nie zabarwiają się w aucie, ponieważ szyby w samochodach blokują promieniowanie UV. Soczewka barwiona z korekcją to soczewka przeciwsłoneczna, która jest zabarwiona na stałe.

Tanie okulary przeciwsłoneczne kupione w markecie nie chronią naszych oczu w 100% i zazwyczaj mają wykonany wadliwie montaż powodując naprężenia w soczewce. Mogą one powodować bóle głowy i problemy z widzeniem.

Każda konstrukcja okularów np. relaksacyjne, progresywne czy jednoogniskowe mogą zostać w dowolny sposób zabarwione.

Tak! Promieniowanie UVA i UVB odbijające się od śniegu wpada do naszego oka pod innym kontem i jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż latem, dlatego jest szczególnie ważne żeby w śnieżne słoneczne dni pamiętać o okularach.