• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Optyk Radom2

Optyk Radom2

ZADBAMY O ZDROWIE TWOICH OCZU

TWÓJ ULUBIONY
OPTYK RADOM

Optyk Radom

Aby mieć pewność, że wada jest dobrze zbadana – współpracujemy tylko z okulistą

Najlepszy sprzęt

Jesteśmy nową kliniką z najlepszym wyposażeniem w regionie

Szkolenia

Nasi doradcy opraw przeszli liczne szkolenia stylizacji opraw okularowych

Tylko sprawdzone marki

Wybraliśmy tylko sprawdzonych producentów opraw okularowych dających pełną gwarancję

2

lekarzy okulistów

2000

sprzedanych opraw

20

marek okularowych

500

oprawek w salonie

OPRAWY NA KAŻDĄ KIESZEŃ

NAOKU OPTYK RADOM
OPRAWY DLA KAŻDEGO

Optyk Radom? To my! Salon optyczny z największym wyborem opraw w Radomiu. Optyk inny niż wszystkie, przyjdź sam się przekonaj. Posiadamy ponad 700 opraw w salonie!

Oprawki dla dzieci

Zajrzyj do nas i wybierz oprawy dla swojego dziecka. Posiadamy w ofercie oprawy dla dzieci, a badania realizujemy dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Okulary progresywne

Aby mieć pewność, dobrze wykonanych progresów podstawa jest dokładne badanie, a kolejnym etapem dobrze wykonane pomiary i najlepsze soczewki. Mamy to!

Najnowsze trendy młodzieżowe

Jesteśmy na bieżąco i wiemy co w trawie piszczy. Jeśli twoje dziecko szuka opraw z TikTok, czy po prostu fancy – damy radę!

Okulary biurowe / do pomieszczeń

Okulary biurowe to innowacyjne soczewki do czytania z płynnym przejściem mocy i ostrym widzeniem do 4 m. Idealne do pracy przy komputerze, czy w małym pomieszczeniu.

salon optyczny radom

UMÓW KONSULTACJĘ

Masz wątpliwości? Nie wiesz, który optyk radom jest najlepszy? ZAPYTAJ NAS
797 553 780

Łukasz Stysiak - ZnanyLekarz.pl

OPINIE

CO MYŚLĄ
NASI KLIENCI

Bardzo rzeczowe, profesjonalne zachowanie pana doktora. Świetne podejście do dzieci. Wizyta przebiegała profesjonalnie, pełne...

Katarzyna Stępień

ZnanyLekarz.pl
Na wizytę umówiłam mamę. Miła atmosfera i profesjonalizm od samego wejścia, a potem już tylko lepiej. Zarówno w gabinecie...

Dorota

ZnanyLekarz.pl
Po wielu latach poszukiwian dobrego okulisty wreszcie go znalazlam. Fantastyczny pelen zaangazowania i profesjonalizmu.Do tego bar...

Joanna Woźniak

ZnanyLekarz.pl
Wspaniały specjalista. Wizyta przebiegła w bardzo spokojnej atmosferze, Pan doktor wyjaśnił szczegółowo moją sytuację, pow...

A.W.

ZnanyLekarz.pl

OKULARY W NAOKU OPTYK RADOM

POZNAJ NASZE
MARKI

stylista opraw radom

STYLISTKI OPRAW OKULAROWYCH

DOBÓR OKULARÓW Z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ

Jak idealnie dobrać okulary? W NAOKU Optyk Radom! Tu możesz skorzystać z pomocy stylisty opraw okularowych. Wszyscy nasi pracownicy zajmujący się doborem opraw w naszym salonie posiadają tytuł Master Class Stylisty Opraw Okularowych, realizowany u stylisty Olafa Tabaczyńskiego. W doborze opraw analizujemy kształt  twarzy, sylwetkę, pigmentację skóry, temperament, styl oraz  proporcje.

Do czego przykładamy największą wagę? Jeśli oprawa będzie idealnie prasowała do twarzy i koloru pigmentacji skóry klienta, ale pominiemy aspekt osobowości i temperamentu, może bardzo szybko przestać się podobać. Istnieje szereg technik, które pomagają nam ocenić typ osobowości klienta i dopasować do niego oprawę.

TEMPERAMENT KLENTA
KOLORYSTYKA OPRAWY
PROPORCJE

Szacuje się, że do 2050 roku 5 miliardów ludzi, będzie dotkniętych krótkowzrocznością, a wzrost wady o 1 dioptrię zwiększa ryzyko chorób okulistycznych o 58%

LECZENIE KRÓTKOWZROCZNOŚCI U DZIECI

OKULISTA DZIECIĘCY REKOMENDUJE MiYo SMART

Nasz okulista dziecięcy z NAOKU Optyk Radom uważa, że krótkowzrocznością najlepiej zająć się jak najwcześniej, aby uniknąć poważniejszych problemów z widzeniem. Soczewki okularowe MiYOSMART zostały opracowane specjalnie dla dzieci i poleca je każdy okulista dziecięcy.

60 %

spowolnienie rozrostu wady

Badania kliniczne wykazały, że codzienne stosowanie soczewek okularowych MiYo Smart spowalnia progresję krótkowzroczności średnio o 60%, w porównaniu do standardowych soczewek jednoogniskowych.

21 %

zatrzymanie wady

Badania kliniczne wykazały, że codzienne stosowanie soczewek okularowych MiYo Smart zatrzymało rozrost wady wzroku u 21% badanych dzieci, w porównaniu do standardowych soczewek jednoogniskowych.

NAOKU OPTYK RADOM

OKULARY PROGRESYWNE

Dobrze dobrane okulary progresywne to przede wszystkim prawidłowo wykonane badanie wzroku. Dokładnie zweryfikowana wada wzroku i weryfikacja chorób oczu wpływających na pogorszenie widzenia to etap, który jest niezwykle istotny. Weryfikacja wady wzroku poprzez 5 etapów:

 • 1. Komputerowe badanie wzroku
 • 2. Badanie na foropterze na zwężonej źrenicy
 • 3. Sprawdzenie dobranej korekcji w oprawach probierczych
 • 4. Rozszerzenie źrenic i pełne badanie okulistyczne
 • 5. Autorefraktometria na szerokiej źrenicy (po porażeniu akomodacji).

Każdy progres wymaga dokładnej weryfikacji pomiarów pacjenta w oprawie. Przykładamy do tego wielką wagę, ponieważ od nich zależy w dużym stopniu jakość widzenia i komfort.

 • U każdego pacjenta wyznaczamy wysokość źrenicy, kąd pantoskopowy, kąt zakrzywienia oprawy oraz odległość soczewki od rogówki
 • Wykorzystujemy najnowsze narzędzia pomiarowe
 • Każdy pracownik salonu przeszedł szereg szkoleń z zakresu pomiarów do okularów progresywnych
 • Jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać soczewki progresywne do stylu życia każdego pacjenta
 • Rozległy wywiad z Klientem pomaga ustalić oczekiwania w zakresie widzenia i dobór odpowiedniej konstrukcji okularów progresywnych
 • Sprawdzając grawerunki na poprzednich soczewkach okularowych, jesteśmy w stanie zweryfikować jaka konstrukcja progresywna została użyta w poprzednich okularach

Nasi producenci soczewek okularowych są tak pewni produktu którym są okulary progresywne, że dają dodatkową gwarancję dobrego widzenia. Pacjent ma 30 dni na użytkowanie produktu, aby przekonać się do rozwiązania i komfortu okularów progresywnych. Wybierz NAOKU Optyk Radom

 • 30 dni na sprawdzenie produktu i bezpłatną wymianę na 2 pary szkieł do dali i do bliży. W takiej samej kwocie zakupu.
 • Każdy klient pozostaje z nami w stałym kontakcie w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości
 • Bogaty wybór opraw dedykowanych pod okulary progresywne
 • Wszystkie oprawy dostępne w naszym salonie posiadają 2 letnią gwarancję, dzięki czemu możemy domawiać części zamienne i naprawiać oprawy bez konieczności wymiany szkieł na nowe przy uszkodzeniu oprawy.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

NASZE DOŚWIADCZENIE
POZNAJ ZESPÓŁ

iwona stysiak naoku
Optometrystka, Kontaktolożka i Stylistka Opraw Okularowych
Pasjonatka optometrii i dyplomowany kontaktolog soczewek kontaktowych oraz stylista opraw okularowych z tytułem Master Class.
Michalina zurawska naoku
Stylista opraw okularowych / Specjalista doboru szkieł optycznych
Stylista opraw okularowych z tytułem Master Class i wyspecjalizowany doradca w zakresie szkieł korekcyjnych. Co najlepiej opisuje Panią Michalinę? Sympatyczna i profesjonalna 🙂
lukasz stysiak naoku clinic
Chirurg okulista
Chirurg okulistyczny z 11 letnim stażem pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym. Specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób oczu.