• Ul. Waryńskiego 6, Radom

Michalina Żurawska

Michalina zurawska naoku

Michalina Żurawska

Stylista opraw okularowych / Specjalista doboru szkieł optycznych
 • Zawód:
  Stylista opraw okularowych, Doradca dobrego widzenia
 • Główne umiejętności:
  stylizacja opraw okularowych, dobór szkieł optycznych
 • Certyfikaty:
  Stylista Opraw Okularowych Master Class, Specjalista doboru MiYo Smart, Power Talking
 • Edukacja:
  Uniwersytet Lubelski

Biografia

Pani Michalina ukończyła Filologię francuską z tytułem licencjata w Lublinie. Obecnie jest studentką Prawa na Uniwersytecie Lubelskim. Jest pasjonatką wszystkiego co francuskie, interesuje się stylem i modą francuską. Uwielbia francuski akcent i podróże po Francji. Pracę w salonie optycznym NAOKU zaczęła w 2022 roku na stanowisku sprzedawcy opraw okularowych. Uzyskała również tytuł specjalisty doboru soczewek MiYo Smart w Hoya Faculty. W 2022 roku ukończyła 3 etapowy kurs stylisty opraw okularowych Olafa Tabaczyńskiego, z tytułem Master Class. Swoją wiedzę z zakresu optyki zdobyła na wielu kursach branżowych, które mogą Państwo zobaczyć poniżej.

STYLIZACJE OPRAW OKULAROWYCH
ANALIZA KOLORYSTYCZNA
KULTURA I MODA FRANCUSKA

Rola barw i kolorów w naszym życiu jest szczególnie ważna, ponieważ potrafią one odmienić nasz nastrój i poprawić samopoczucie. Dużo czasu w swoim życiu poświęciłam tej tematyce, dlatego staram się jak najczęściej wykonywać analizy kolorystyczne w salonie NAOKU Optyk. Bardzo lubię bezpośredni kontakt z Klientem, dlatego moja praca w salonie pozwalająca łączyć zamiłowanie do mody oraz doradztwo Klientom jest dla mnie czystą przyjemnością.

Stylistka opraw okularowych

Stylizacji opraw okularowych uczyłam się od znanego w Europie stylisty Olafa Tabaczyńskiego, który opracował autorską metodę doboru oprawy do indywidualnych cech Klienta. Wiem jak dobrać oprawę okularowa aby idealnie pasowała nie tylko do kształtu twarzy, ale również osobowości, sylwetki czy indywidualnej pigmentacji skóry. Kolor oprawy dobieram po uprzednim przeprowadzeniu analizy kolorystycznej Klienta.