• Lekarska 2a lok. 12 Radom
  • Zarezerwuj wizytę: 797 553 780

Antoni Sutkowski

Antoni Sutkowski


Biografia

Ukończyłem wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2010 roku. Następnie odbyłem staż lekarski i rozpocząłem rezydenturę pracując w Oddziale Okulistyki Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki uzyskałem w 2017 roku. Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku starszego asystenta Oddziału.

NEUROOKULISTYKA
ULTRASONOGRAFIA
KALKULACJA SOCZEWEK

Moim głównym zainteresowaniem jest chirurgia okulistyczna. Na co dzień przeprowadzam operacje źaćmy. Zajmuję się również kalkulacjami soczewek wewnątrzgałkowych używanych podczas zabiegów usunięcia zaćmy. Ponadto pasjonuje mnie również neurookulistyka – czyli zaburzenia w obrębie narządu wzroku w przebiegu chorób układu nerwowego oraz szeroko pojęta diagnostyka obrazowa w okulistyce, w szczególności badania ultrasonograficzne oka. Staram się na bieżąco poszerzać wiedzę w tym zakresie uczęszczając na szkolenia, kursy i konferencje związane z tą tematyką.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.